SYSTEM RYNNOWY GAMRAT PCV

Tajemnica systemów Gamrat PVC tkwi w doskonałej jakości i trwałości materiałów użytych do ich budowy. Są szczelne i wytrzymałe mechanicznie, odporne na wszelkie zanieczyszczenia przemysłowe i kwaśne deszcze. Paraboliczny kształt rynny sprawia, że zyskuje ona maksymalną przepustowość i sprawdza się w ekstremalnych warunkach. Dodatkowe wywinięcia na końcach wzmacniają konstrukcję i usztywniają rynnę. Całości dopełniają innowacyjne uchwyty o profilu dwuteowym, wytrzymałe na obciążenia i odporne na korozję. Elementy naszego systemu są łatwe w montażu i nie wymagają dodatkowych nakładów finansowych na konserwację.

 

Nazwa produktu Informacje o produkcie DŁUGOŚCI

System 75 (rynna 75 mm z rurą spustową 63 mm)

Klasyczna rynna w kolorze brązowym stosowana na wiaty, garaże, balkony. Prócz brązowego na indywidualne zamówienie klienta również możliwość zamówienia innej kolorystyki.

Towar zamawiamy pod zamówienie klienta

3 MB, 4 MB

System 125 (rynna 125 mm z rurą spustową 110 mm lub 63 mm).

Klasyczna rynna w kolorze brązowym stosowana na Domy jednorodzinne, bloki mieszkalne, małe i średnie magazyny, budynki użyteczności publicznej, obiekty handlowe i przemysłowe. Prócz brązowego na indywidualne zamówienie klienta również możliwość zamówienia innej kolorystyki.

Towar zamawiamy pod zamówienie klienta

3 MB 4 MB