MEMBRANY DACHOWE STROTEX

OPIS: Membrana dachowa jest materiałem składającym się z trzech warstw. Począwszy od warstwy funkcyjnej oraz dwóch warstwy zewnętrznych chroniących warstwę funkcyjną przed uszkodzeniami.
Fundamentalną funkcją membran dachowych jest ochrona termoizolacji i konstrukcji dachu przed wilgocią z zewnątrz, a także odprowadzanie wilgoci z ocieplenia. Jest to o tyle istotne, że zawilgocenie materiału izolującego, drastycznie obniża jego sprawność cieplną. Membrana dachowa działa dwutorowo: przeciwdziała przedostaniu się wody opadowej do ocieplenia, ale też umożliwia wyprowadzenie pary wodnej (powstającej wewnątrz pomieszczeń) z izolacji na zewnątrz.

Nazwa produktu Informacje o produkcie Jakość

STROTEX BASIC 115 G

Najbardziej podstawowa wersja membrany. Do zastosowań zarówno przy domach jednorodzinnych jak i doskonale się sprawdzi na działce czy garażu.

*

STROTEX EXTREME 170 G

Super wytrzymała, sprawdzi się zarówno przy pełnym deskowaniu jak i klasycznej formie kładzenia pokrycia. Może wytrzymać kilkanaście dni bez płożenia pokrycia dachowego. Bardzo dobra przepuszczalność w stosunku do grubości.

**

EXTREME 200 G

Memebrana o najwyższych parametrach jakościowych. Niezwykle odporna na rozciąganie i wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Może leżeć nawet 2 miesiące na dachu bez położenia dachówki.

****