HYDRAT EXPERT P-2 WYSOKOELASTYCZNA ZAPRAWA KLEJOWA

OPIS: Zaprawa klejowa Hydrat Expert P-2 dzięki swoim właściwościom nadaje się doskonale do przyklejania glazury, terakoty i płytek kamiennych na podłożach krytycznych ( odkształceniach, podgrzewanych, na tarasach i balkonach ) z wyłączeniem płytek marmurowych, klinkierowych i innych o niskiej nasiąkliwości. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków.

POJEMNOŚĆ: 25 KG

PODŁOŻA: tynki cementowo-wapienne, mury z cegieł i pustaków, bloczków, podłoża betonowe, posadzki betonowe, anhdrytowe i asfaltowe, stara glazura i terakota

WŁAŚCIWOŚCI: zaprawa klejowa P2 jest suchą mieszanką mineralną, modyfikowaną syntetycznymi polimerami, mrozo- i wodoodporną zwiększonej elastyczności i przyczepności nadającą się na podłoża odkształcone.

OPIS: Przeznaczona jest do przyklejania płytek ceramicznych ściennych i podłogowych do stabilnych podłoży typu beton, mocne tynki cementowe oraz cementowo-wapienne oraz pustaki, bloczki itp.
P-1 przygotowana jest w postaci suchej mieszanki spoiw hydraulicznych, wyselekcjonowanych kruszyw oraz najwyższej jakości dodatków modyfikujących parametry aplikacji.

SPOINOWANIE:  PO 48 GODIZNACH

PEŁNE OBCIĄŻENIE: PO 14 DNIACH

OPIS: Zaprawa przeznaczona jest do wykonywania wewnętrznych murów z bloczków z betonu komórkowego łączonych na cienkie spoiny. Nadaje się także do wznoszenia murów z bloczków wapienno-piaskowych. Zapobiega tworzeniu się mostków termicznych. Można stosować do wyrównywania i wygładzania bloczków.

POJEMNOŚĆ: 25 KG

ZUŻYCIE: 1.6 KG/MM/1MKW ŁĄCZONYCH POWIERZCHNI,
4,5 KG/MKW MURU DLA BLOCZKÓW ’24 PRZY SPOINIE 2 MM

OPIS: Zaprawa tynkarska M4 – jest gotową, suchą mieszanką wysokogatunkowych składników mineralnych i specjalnych dodatków uszlachetniających, przeznaczoną do wykonywania tynków tradycyjnych. Może być stosowana zarówno do prac wewnętrznych i zewnętrznych. Zaprawa tynkarska M4 jest drobnoziarnista, doskonale urabialna, ma świetną przyczepność do podłoża, Jest mrozoodporna.

POJEMNOŚĆ: 25 KG

ZASTOSOWANIE: wewnątrz, na zewnątrz, wykonywanie tynków tradycyjnych 0 do III. Zalecana jest III kategoria, II jest dobrym podłożem do np. gładzi, tynku mineralnego.

CZAS ZUŻYCIA: 3-4 GODZINY

TEMPERATURA: +5 do +25 stopni Celsjusza

GRUBOŚĆ: 6 DO 30 MM

OPIS: Zaprawa cementowo – wapienna M7 – jest gotową, suchą mieszanką wysokogatunkowych składników mineralnych. Może być stosowana wewnątrz i na zewnątrz. Wysoka jakość stosowanych komponentów oraz właściwy dobór proporcji sprawia, że zaprawa M7 jest doskonale urabialna, bardzo wydajna, ma świetną przyczepność do podłoża.

POJEMNOŚĆ: 25 KG

ZASTOSOWANIE: WEWNĄTRZ, NA ZWENĄTRZ

CZAS ZUŻYCIA: 3-4 GODZINY

TEMPERATURA: +5 do +25 stopni Celsjusza

ZUŻYCIE: 25KG/0,6 MKW/CM CEGŁA PEŁNA PRACE MURARSKIE
25KG/1,2 MKW/CM PRACE TYNKARSKIE

OPIS: Beton marki HYDRAT to uniwersalna sucha mieszanka przeznaczona do przygotowania zaprawy betonowej. Nadaje się do zastosowania przy wykonywaniu prac remontowych i naprawczych, takich jak podkłady, nadproża, murki lub podłogi. Można ją z powodzeniem wykorzystywać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Dzięki swoim doskonałym właściwościom, masa jest wyjątkowo wytrzymała, a po wyschnięciu staje się odporna na działanie warunków atmosferycznych.

POJEMNOŚĆ: 25 KG

ZASTOSOWANIE: WEWNĄTRZ, NA ZWENĄTRZ

WIELKOŚĆ ZIARNA: 0-4 MM

KLASA WYTRZYMAŁOŚCI: C20

ZUŻYCIE: 20KG/MKW/CM Z 1 WORKA 25 KG

WYDAJNOŚĆ: 20KG/MKW/CM Z 1 WORKA 25 KG OK. 13 L ŚWIERZEJ ZAPRAWY BETONWEJ, PRZY OKOŁO 3L WODY

OPIS: Zaprawa cementowa M15 – gotowa, sucha mieszanka wysokogatunkowych składników mineralnych i cementu. Do zastosowania zewnętrznego i wewnętrznego

POJEMNOŚĆ: 25 KG

ZASTOSOWANIE: wewnątrz, na zewnątrz, wylewki pod glazurę terakotę, podłoża pod posadzki, ogrodzenia, fundamenty

WIELKOŚĆ ZIARNA:

CZAS ZUŻYCIA ZAPRAWY: 60 MINUT

WYDAJNOŚĆ: 16KG/MKW/CM