O firmie

Skład materiałów budowlanych Kraków Esson Sp. z o.o.

Od 2013 roku przedsiębiorstwo Esson Sp. z o.o. zaopatruje małopolskie firmy remontowo-budowlane, deweloperów oraz klientów indywidualnych w wysokiej klasy materiały budowlane.

Esson Sp. z o.o. to nie tylko Krakowski skład budowlany, ale również stacja paliw Kraków, ul. Makuszyńskiego 26 i stacja paliw BP Czułówek 135, gmina Czernichów, myjnia samochodowa, roboty ziemne, transport ciężarowy, handel stalą.

W ciągu niedługiego czasu istnienia, skład budowlany Esson Sp. z o.o. stał się znany ze swej solidności i punktualności w dostawach. Kładąc szczególny nacisk na jak najlepsze relacje z klientami. Taki model działania pozwala zagwarantować dobre ceny przy zachowaniu wysokiej jakości, co stanowi podstawy działalności przedsiębiorstwa Esson Sp. z o.o..

Kompleksowość asortymentu oferowanych materiałów budowlanych potwierdza współpraca z takimi firmami jak:
STALCO, POLBRUK, BRUK-BET, LEIER, WIENERBERGER, AMERIGAS, TRÓJKA, GAMRAT, EKOSYSTEM, CEM-BUD, TES, FAKRO, VELUX, DEKORAL, MALFARB,RIGIPS, STABIL, NIDA GIPS, CERESIT, HYDRAT, ATLAS, BAUMIT, ALPOL, KREISEL.

Największym atutem przedsiębiorstwa Esson Sp. z o.o. są jego wykwalifikowani pracownicy oraz sukcesywne inwestowanie w nowe obszary działalności.


wykonanie: Strony www Kraków

copyrights by Esson Sp. z o.o.